DHW080ZK
Let op : Zonder accu's en lader, in koffer
Contactgegevens
Waar mogen wij u over terugbellen?
Productbeschrijving
Zonder accu's en lader, in koffer. De DHW080 is een hogedrukreiniger op de LXT 18 V accu van Makita. Het apparaat heeft een watertank van maar liefst 50L en een aanzuigslang. Hierdoor kan er ook gewerkt worden op plekken waar geen vaste stroom- en waterpunten aanwezig zijn. Deze hogedrukreiniger is ideaal voor het reinigen van bijvoorbeeld wandelpaden, motorfietsen, tuinmeubilair en balkons. Maximale druk van 80 bar wanneer de machine is aangesloten op een vaste watervoorziening, zoals een tuinslang. Maximale druk van 55 bar wanneer de machine zelf water moet aanzuigen.
Specificaties
Meer informatie
Artikelnummer DHW080ZK
Product Name Makita LXT 2x18 V Hogedrukreiniger 80bar